Челсі обіграв Манчестер Сіті і зміцнив лідерство. Всі результати суботи в чемпіонаті Англії

3 грудня 2016, 22:41
Сьогодні, 3 грудня, відбулося сім матчів 14-го туру англійської Прем'єр-Ліги

В центральному матчі ігрового дня, в якому зустрілися лідери Прем'єр-Ліги - Манчестер Сіті і Челсі, - сильнішими виявилися гості.

У самій кінцівці першого тайму рахунок у цьому поєдинку відкрив Серхіо Агуеро, проте другий тайм повністю залишився за "синіми". Голами у складі команди Антоніо Конте відзначилися Коста, Вілліан і Азар.

В кінцівці матчу відбулася бійка між футболістами, внаслідок якої поле достроково покинули Агуеро і Фернандіньо.

Завдяки цій перемозі Челсі за підсумками туру залишиться одноосібним лідером чемпіонату Англії.

Манчестер Сіті – Челсі 1:3

Голи: Агуеро, 45 – Коста, 60, Вілліан, 70, Азар, 90

Манчестер Сіті: Браво — Отаменді, Стоунз (Іхеаначо, 78), Коларов – Сане (Кліші, 69), Гюндоган (Туре, 76), Фернандіньо, Сілва — Навас, Агуеро, де Брейне

Челсі: Куртуа — Аспілікуета, Давид Луїс, Кехілл — Мозес, Фабрегас, Канте, Алонсо – Педро (Вілліан, 50), Дієго Коста (Чалоба, 85), Азар (Батшуайі, 90+4)

Попередження: Отаменді, Навас — Канте, Фабрегас, Чалоба

Видалені: Агуеро, 90+6, Фернандіньо, 90+7

Арсенал в звітному турі впевнено впорався з Вест Хемом, здобувши перемогу з рахунком 5:1. Героєм поєдинку став Алексіс Санчес, який оформив хет-трик і відзначився однією результативною передачею.

"Каноніри" після цього туру відстають від Челсі в турнірній таблиці чемпіонату Англії на три очки.

Вест Хем — Арсенал 1:5

Голи: Керролл, 83 — Озіл, 24, Санчес, 72, 80, 86, Окслейд-Чемберлен, 86

Вест Хем: Рендольф — Коллінз (Арбелоа, 7), Рід, Огбонна — Фернандес (Айю, 63), Нобл (Керролл, 73), Обьянг, Масуаку — Лансіні, Флетчер, Пайє

Арсенал: Чех — Габріель, Мустафі, Косьєльні, Монреаль — Коклен (Ельнені, 88), Джака — Уолкотт (Ремсі, 66), Озіл (Івобі, 88), Окслейд-Чемберлен — Санчес

Попередження: Флетчер, Рід, Арбелоа — Коклен, Косьєльні, Мустафі

Серед інших матчів 14-го туру англійської Прем'єр-Ліги відзначимо чергову поразку Лестера, а також розгромну перемогу Тоттенхема над Суонсі.

Крістал Пелас — Саутгемптон 3:0

Голи: Бентеке, 33, 85, Томкінс, 36

Сток Сіті — Бернлі 2:0

Голи: Уолтерс, 20, Муньєса, 35

Сандерленд — Лестер 2:1

Голи: Хут, 64 (у свої ворота), Дефо, 77 — Окадзакі, 80

Тоттенхем — Суонсі 5:0

Голи: Кейн, 39 (з пенальті), 49, Сон, 45+1, Еріксен, 70, 90+2