Челсі переміг команду Ярмоленка і вийшов на третє місце англійської Прем'єр-ліги - відео

9 квітня 2019, 00:56

Лондонський Челсі здобув перемогу з рахунком 2:0 над Вест Хемом у матчі 33 туру англійської Прем'єр-ліги.

Дублем у складі Челсі відзначився бельгійський півзахисник Еден Азар, який забив по голу у кожному таймі.

На 24-й хвилині Азар технічно обійшов кількох захисників та пробив повз голкіпера. На 90-й хвилині бельгієць забив другий м'яч, поставивши крапку в матчі. Азар прийняв пас від Барклі та влучно пробив з кута воротарського майданчика.

Український півзахисник Вест Хема Андрій Ярмоленко продовжує відновлення від травми, тож участі у грі не брав.

Челсі набрав 66 очок та піднявся на третє місце англійської Прем'єр-ліги, на два пункти випередивши Тоттенхем. Щоправда, у "шпор" є ще матч у запасі.

У ще одному матчі туру Евертон несподівано здолав лондонський Арсенал 1:0. Автором єдиного голу став захисник Філ Джагелка. "Каноніри" з 63-ма очками займають п'яте місце.

Myscore.com.ua

Днями у 33 турі англійської Прем'єр-ліги Ліверпль завдяки перемозі 3:1 над Саутгемптоном повернувся на перше місце турнірної таблиці.