Челсі переміг Арсенал, команда Ярмоленка знову програла. Результати матчів чемпіонату Англії

18 серпня 2018, 22:44

Сьогодні, 18 серпня,  у другому турі англійської Прем'єр-ліги відбулось шість матчів.

У центральному матчі туру Челсі обіграв у лондонському дербі Арсенал. "Сині" уже до 20-ї хвилини вели в рахунку 2:0 - по голу забили іспанські легіонери Педро та Мората. Однак такий вражаючий початок у виконанні Челсі не знітив Арсенал.

"Каноніри" зусиллями Мхітаряна та Івобі зуміли відігратися ще до перерви. Проте переломити хід матчу в другому таймі Арсеналу так і не вдалося. На 81-ій хвилині Маркос Алонсо знову вивів Челсі вперед і приніс своїй команді перемогу. Для Арсенала ця поразка стала вже другою за два тури.

Другої поразки в двох матчах зазнала команда Андрія Ярмоленка - Вест Хем. Цього разу "молотобійці" поступилися Борнмуту. Українець з'явився на полі на 67-ій хвилині при рахунку 1:2 на користь Борнмута, але допомогти своїй команді нічим не зумів. Вест Хем - поки що найгірша команда в англійськй Прем'єр-лізі.

Голи: Педро, 9, Мората, 20, Алонсо, 81 - Мхітарян, 37, Івобі, 41

Андрій Ярмоленко дебютував у англійській Прем'єр-лізі у минулому турі в матчі проти Ліверпуля.