Челсі покінчив із невдачами. Результати матчів англійської Прем'єр-ліги

13 лютого 2018, 00:30

Челсі переміг на своєму полі Весь Бромвіч із рахунком 3:0 в рамках англійської Прем'єр-ліги, чим покінчив із серією з двох поспіль поразок.

Господарі відкрили рахунок на 25-й хвилині, коли Еден Азар після обміну пасів із новачком команди Олів'є Жиру відправив м'яч у ворота.

Свою перевагу діючий чемпіон Англії збільшив після перерви - голом відзначився Віктор Мозес на 63-му обороті секундної стрілки.

Результат, що став остаточним, зафіксував на 71-й хвилині той же Азар - його гольовою передачею забезпечив Альваро Мората, який повернувся до гри після травми.

Ця перемога дозволила Челсі не тільки покінчити із невдачами після двох поспіль поразок в англійській першості, але й повернутися до зони Ліги чемпіонів. Тепер команда Антоніо Конте йде на четвертому місці з відривом в один бал від Тоттенхема, який займає п'яту позицію.

Челсі - Вест Бромвіч 3:0

Голи: Азар, 25, 71, Мозес, 63

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

Напередодні Манчестер Юнайтед несподівано на виїзді поступився з рахунком 0:1 одному з аутсайдерів чемпіонату - Ньюкаслу. Раніше лідер англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті завдяки покеру Серхіо Агуеро на своєму полі розгромив Лестер - 5:1.