Челсі програв Тоттенхему, МЮ не зміг виграти. Результати матчів чемпіонату Англії - відео

24 листопада 2018, 21:35

У суботу, 24 листопада, відбулись сім матчів 13 туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Тоттенхем у лондонському дербі впевнено переміг Челсі. "Шпори" уже на 16-ій хвилині вели в рахунку 2:0 - по голу забили Кейн та Аллі. У другому таймі Тоттенхем збільшив свою перевагу завдяки Сон Хін Міну - 3:0. Під завісу матчу Жиру відквитав один гол, але Тоттенхем без проблем довів матч до перемоги.

По перемозі у 13 турі також здобули Манчестер Сіті та Ліверпуль. "Містяни" розгромили на виїзді команду Андрія Ярмоленка Вест Хем (4:0), а мерсисайдці не залишили жодного шансу Вотфорду, перемігши 3:0.

А от Манчестер Юнайтед задовольнився лише нічиєю. Підопічні Жозе Моуріньо на власному полі не змогли перемогти Крістал Пелес - 0:0.

Тоттенхем - Челсі - 3:1

Голи: Аллі, 8, Кейн, 16, Сон Хін Мін, 54 Жиру, 85

Тоттенхем: Льоріс - Ор'е, Фойт, Альдервейрельд, Девіс - Дайер, Сіссоко - Еріксен, Аллі (Вінкс, 87), Сон Хін Мін (Ламела, 78) - Кейн

Челсі: Аррісабалага - Аспілікуета, Рюдігер, Давід Луїс, Алонсо - Канте, Жоржиньо, Ковачіч (Барклі, 58) - Вілліан (Жиру, 76), Мората (Педро, 58), Азар

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У минулому турі чемпіонату Англії Манчестер Сіті в дербі переміг Манчестер Юнайтед 3:1, Ліверпуль обіграв Фелхем 2:0, а Челсі не зміг перемогти Евертон - 0:0.