Англійська Прем'єр-ліга. Челсі розгромив клуб Ярмоленка та обійшов команду Моуріньо — відео

22 грудня 2020, 00:22

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) завершився 14-й тур.

Челсі приймав на своєму полі Вест Хем і переміг із рахунком 3:0. У складі гостей весь матч у запасі провів півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко.

Господарі відкрили рахунок вже на 10-й хвилині, коли після передачі Маунта відзначився Тіаго Сілва. Їх мінімальна перевага зберігалася до кінця гри.

І тільки на 78-й хвилині перевагу Челсі подвоїв Абрахам, який на 80-му оберті секундної стрілки оформив дубль.

Перемога дозволила «Синім» піднятися на п’яту позицію, випередивши за різницею м’ячів Тоттенхем свого колишнього наставника Жозе Моуріньо — в обох клубів по 25 очок.

Результати 14-го туру АПЛ:

Челсі — Вест Хем 3:0
Голи: Тіаго Сілва, 10, Абрахам, 78, 80

Бернлі — Вулверхемптон 2:1

Голи: Барнс, 35, Вуд, 51 — Сілва, 89 (з пенальті)

Турнірна таблиця АПЛ

Fashscore.com.ua

Напередодні Лестер у гостях обіграв Тоттенхем з рахунком 2:0 і піднявся на 2-ге місце, тоді як Манчестер Юнайтед після перемоги над Лідсом став третім у таблиці.