Челсі вибив Манчестер Юнайтед з чвертьфіналу Кубка Англії

13 березня 2017, 23:48
Лондонський Челсі на своєму полі обіграв Манчестер Юнайтед у чвертьфінальному матчі Кубка Англії з рахунком 1:0

Голом у складі гостей відзначився півзахисник Н'голо Канте. З 35-ї хвилини гравці МЮ грали в меншості. Другу жовту картку за підніжку отримав півзахисник Андер Еррера.

Варто відзначити, що у складі Ман Юнайтед через травми не грали Марсьяль, Руні і Кастро, а Златан Ібрагімович пропускав гру через дискваліфікацію.

Челсі — Манчестер Юнайтед 1:0
Голи: Канте, 51

Челсі: Куртуа, Аспілікуета, Луїс, Кейхілл, Алонсо, Матіч, Канте, Мозес (Зума, 89), Азар, Коста (Бачуай, 90+4), Вілліан (Фабрегас, 81)

Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Джонс, Смоллінг, Рохо, Валенсія, Дарміан, Погба, Еррера, Мхітарян (Феллайні, 37), Рашфорд, Янг (Лінгард, 81)

Попередження: Коста — Еррера, Янг

Вилучення: Еррера, 35

Раніше в півфінал Кубка Англії пройшли Арсенал і Манчестер Сіті, які обіграли Лінкольн Сіті і Мідлсбро відповідно.

Також в півфіналі зіграє Тоттенхем, який пройшов Міллуол.