Челсі завдав Ман Сіті першої поразки, Ліверпуль став лідером. Результати матчів чемпіонату Англії - відео

8 грудня 2018, 22:01

Відбулись сім матчів 16 туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Челсі вдома впевнено переміг Манчестер Сіті з рахунком 2:0. Перший гол у ворота "містян" влетів наприкінці першого тайму. Еден Азар прострілив у штрафний супернка, а там Нголо Канте потужно в один дотик пробив під перекладину.

Другий гол лондонці забили на 78-ій хвилині. В ролі асистента знову виступив Азар. Цього разу його передача знайшла голову Давіда Луїса, який подвоїв перевагу. Український півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко не потрапив у заявку на матч.

Загалом 16 тур відбувся без гучних сенсацій. Ліверпуль на виїзді розгромив Борнмут 4:0 і завдяки поразці Манчестер Сіті став лідером чемпіонату Англії. Хет-триком у складі мерсисайдців відзначився нападник Мохамед Салах. Лондонський Арсенал мінімально здолав Хаддерсфілд 1:0,а Манчестер Юнайтед розгромив Фулхем 4:1.

Команда Андрія Ярмоленка Вест Хем на власному полі переграла Крістал Пелас 3:2 і піднявся на 10 сходинку чемпіонату.

Челсі - Манчестер Сіті - 2:0
Голи: Канте, 45, Давід Луїс, 78

Челсі: Аррісабалага - Аспілікуета, Рюдігер, Давід Луїс, Алонсо - Канте, Жоржиньо, Ковачіч (Барклі, 65) - Педро, Азар (Жиру, 90), Вілліан (Лофтус-Чік, 75)

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Стоунз, Ляпорт, Делфі - Б. Сілва, Фернандіньо, Д. Сілва (Гюндоган, 68) - Марез (Фоден, 84), Стерлінг, Сане (Габріель Жезус, 53)

Манчестер Юнайтед - Фулхем - 4:1
Голи: Янг, 13, Мата, 28, Лукаку, 42, Решфорд, 82 - Камара, 67(пен)

Вест Хем - Крістал Пелас - 3:2
Голи: Снодграсс, 48, Чічаріто, 62, Андерсон, 65 - Макартур, 6, Шлюпп, 76

Кардіфф - Саутгемптон - 1:0
Гол: Патерсон, 74

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У минулому турі чемпіонату Англії Челсі програв Вулверхемптону 1:2, а Манчестер Юнайтед розійшовся миром з Арсеналом - 2:2.