Челсі зазнав другої поспіль розгромної поразки в чемпіонаті Англії

6 лютого 2018, 00:16

Лондонський Челсі програв Уотфорду в заключному матчі 26-го туру чемпіонату Англії з футболу з рахунком 1:4

Великий вплив на хід матчу справило видалення в складі Челсі в першому таймі - протягом п'яти хвилин дві жовті картки отримав Тьєму Бакайоко. Уотфорд відкрив рахунок ще до перерви - Трой Діні реалізував пенальті, призначений за фол Тібо Куртуа.

У другому таймі Челсі посилив атаку, випустивши Олів'є Жиру і зміг зрівняти рахунок завдяки точному удару Едена Азара. Однак рівні цифри на табло протрималися всього дві хвилини: Даріл Янмат підключився до атаки, обігрався в стінку з Роберто Перейрою і відправив м'яч повз Куртуа. В заключний відрізок Уотфорд забив ще двічі. Спочатку Жерар Деулофеу завершив точним ударом сольний прохід, а потім Перейра додав гол до результативної передачі.

4:1 - Челсі упустив можливість повернутися на третє місце в турнірній таблиці, а Уотфорд закріпився серед середняків.

Уотфорд - Челсі 4:1

Голи: Діні, 42 (з пенальті), Янмат, 84, Деулофеу, 88, Перейра, 90+1 - Азар, 82

Уотфорд: Карнезіс - Холебас, Предль, Маріаппа - Зегелар, Дукуре, Капу, Янмат - Річарлісон (Перейра, 65), Деулофеу (Каррільо, 89) - Діні (Грей, 90+3)

Челсі: Куртуа - Кейхілл, Луїс, Аспілікуета - Дзаппакоста, Бакайоко, Канте, Мозес - Педро (Жиру, 64), Вілліан (Фабрегас, 34) - Азар

Попередження: Річарлісон, Предль - Бакайоко, Луїс, Фабрегас

Вилучення: Бакайоко, 30 (друга жовта картка)

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

Нагадаємо, в минулому турі чемпіонату Англії Челсі сенсаційно на своєму полі поступився Борнмуту з рахунком 0:3.