Челсі зазнав нищівної поразки, Лестер зупинив Ліверпуль. Результати чемпіонату Англії - відео

31 січня 2019, 00:43

Відбулись заключні чотири матчі 24 туру англійської Прем'єр-ліги.

Челсі сенсаційно розгромно програв на виїзді Борнмуту Після нульового першого тайму, у другій половині зустрічі лондонський клуб пропустив аж чотири голи, не забивши у відповідь жодного. Ця поразка стала для Челсі другою поспіль у чемпіонаті Англії.

Втратив очки й лідер чемпіонату - Ліверпуль. Мерсисайдці завдяки голу Мане першими відкрили рахунок, але наприкінці першого тайму Магвайр зрівняв рахунок і в підсумку приніс своїй команді нічию.

Близьким до втрати очок був ще один англійський гранд - Тоттенхем. Лондонці програвали 0:1 до 80-ї хвилини, коли південнокореєц Сон зрівняв рахунок, а на 87-й хвилині Льоренте приніс "шпорам" три очки.

Myscore.com.ua

Напередодні Манчестер Сіті сенсаційно програв Ньюксалу (1:2), а Бернлі перервав 8-матчеву переможну серію Манчестер Юнайтед (2:2).