Український захисник забив красивий голу у дебютному матчі за найтитулованіший клуб Бельгії - відео

16 серпня 2020, 21:42

Український новачок Андерлехт півзахисник Богдан Михайличенко забив гол у своєму дебютному матчі за бельгійський клуб.

Михайличенко вийшов у стартовому складі у матчі другого туру чемпіонату Бельгії проти Сент-Трюйдена і відзначився голом на 41-й хвилині, відкривши рахунок.

Українець протягнув м’яч майже з центру поля, по дорозі обігравши кількох захисників, та відправив його точно в кут.

У підсумку Михайличенко допоміг своїй команді перемогти 3:1, а сам українець був замінений на 80-й хвилині.

На початку серпня Богдан Михайличенко перейшов із луганською Зорі в брюссельський Андерлехт, підписавши з бельгійським клубом чотирирічний контракт.