Захисник збірної України забив гол за бельгійський клуб у другому матчі поспіль — відео

16 серпня 2020, 13:13

Захисник збірної України Ігор Пластун забив у другому матчі поспіль за бельгійський Гент.

Український захисник відзначився голом у матчі другого туру чемпіонату Бельгії проти Кортрейка. На 59-й хвилині матчу Кумс виконав навіс із кутового, а Пластун головою відправив м’яч у сітку.

Щоправда, гол Пластуна не допоміг Генту здобути у матчі бодай очко. На 83-й хвилині ван дер Брюгген зробив рахунок 2:1 на користь Кортрейка.

Ця поразка стала для Гента другою у стартових двох турах. Варто відзначити, що у складі Гента виступають ще два українці - Роман Яремчук та Роман Безус.

У першому турі чемпіонату Бельгії Ігор Пластун забив гол у ворота Сент-Трюйдена (1:2).

Повідомлялося, що Гент може стати суперником київського Динамо у матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.