Чемпіонат Німеччини. Баварія програла і опустилася на четверте місце, Гладбах залишився лідером — відео

1 грудня 2019, 23:38

У німецькій Бундеслізі відбувся 13-й тур.

Чинний чемпіон Баварія програла на своєму полі Байєру з рахунком 1:2, де всі м’ячі забивалися до перерви.

Саме гості відкрили рахунок на 10-й хвилині після голу Леона Бейлі. Томас Мюллер відновив рівновагу під кінець півгодини гри з гаком, але той же Бейлі відразу ж оформив дубль і тим самим приніс Леверкузену перемогу.

Відео голів і огляд матчу Баварія — Байєр

Баварія відстала від лідера, гладбахской Боруссії, на чотири очки, оскільки та обіграла вдома Фрайбург 4:2, хоча до перерви була нічия 1:1.

Відео голів і огляд матчу Боруссія М — Фрайбург

Лише на один бал від «жеребців» відстає РБ Лейпциг, який залишився на другій позиції після перемоги над Падерборном на виїзді.

Гості вигравали 3:0 вже до 26-й хвилині, але пропустили два м’ячі після перерви. Проте, господарям не вдалося добитися нічиєї.