Чемпіонат Німеччини: Боруссія Дортмунд не пустила у відрив Баварію

22 квітня 2019, 01:54

У німецькій Бундеслізі відбулися матчі 30-го туру.

Лідируюча в турнірній таблиці Баварія приймала на своєму полі Вердер і здобула мінімальну перемогу 1:0 завдяки голу в кінці гри.

Автором єдиного в поєдинку забитого м'яча став захисник господарів Ніклас Зюле, який відзначився ударом здалеку за допомогою рикошету.

Головний переслідувач Баварії Боруссія Дортмунд добилася розгромної перемоги в гостьовому матчі проти Фрайбурга з результатом 4:0.

Гостей уперед вивів Джейдон Санчо вже на 12-й хвилині. Решта голів була забита після перерви Марко Ройсом, Маріо Гьотце і Пако Алькасером.

Шальке Євгена Коноплянки програв на своєму полі Хоффенхайму 2:5, але український півзахисник не потрапив до заявки.

Результати 30-го туру Бундесліги:

Баварія - Вердер 1:0
Гол: Зюле, 75

Фрайбург - Боруссія Д 0:4
Голи: Санчо, 12, Ройс, 54, Гьотце, 79, Алькасер, 87 (з пенальті)

Боруссія М - РБ Лейпциг 1:2
Голи: Плеа, 61 - Хальстенберг, 17 (з пенальті), 53

Байєр - Нюрнберг 2:0
Голи: Алар, 61, Фолланд, 87

Шальке - Хоффенхайм 2:5
Голи: Каліджурі, 60 (з пенальті), Бюргшталлер, 90 - Бельфоділь, 25, 80, Крамаріч, 45, Салаї, 65, Амірі, 73

Майнц - Фортуна 3:1
Голи: Матета, 1, 87, Онісіво, 67 - Лукебакіо, 19

Аугсбург - Штутгарт 6:0
Голи: Хедіра, 11, Хан, 18, Макс, 29, 59, Ріхтер, 53, 68

Герта - Ганновер 0:0