Чемпіонат Іспанії. Реал зазнав першої поразки після повернення Зідана

4 квітня 2019, 01:34

В іспанській Ла Лізі відбулися ще кілька матчів 30-го туру.

Реал зазнав першої поразки після повернення на тренерський місток Зінедіна Зідана, програвши на виїзді Валенсії.

Господарі відкрили рахунок на 35-й хвилині після голу Гонсало Гедеша, який скористався передачею від Карлоса Солера.

Мінімальна перевага господарів поля трималася до кінцівки зустрічі, коли на 83-му оберті секундної стрілки Есек'єль Гарай забив ударом головою після кутового.

Все, на що спромігся Реал у кілька хвилин, що залишилися - домогтися поразки з мінімальною різницею завдяки результативному удару Каріма Бензема - 2:1.

Тим самим королівський клуб, який займає третій рядок, відстав від лідера Барселони на 13 очок і другого в таблиці Атлетіко - на п'ять. Валенсія піднялася на п'яте місце.

Результати матчів дня в 30-му турі Прімери:

Валенсія - Реал 2:1
Голи: Гедеш, 35, Гарай, 83 - Бензема, 90+3

Атлетік - Леванте 3:2

Голи: Бершіш, 5, Фернандес, 27 (автогол), Муніаін, 90+3 (з пенальті) - Рохер, 51 (з пенальті), Кабако, 90

Уеска - Сельта 3:3
Голи: Енріч, 63, Авіла, 71, Пулідо, 73 - Мендес, 14, Аспас, 57, Будебуз, 81

Ейбар - Райо Вальєкано 2:1
Голи: Шарлес, 64, Леон, 74 - Посо, 40

MyScore.com.ua

Напередодні Барселона вирвала нічию з рахунком 4:4 у гостьовому матчі проти Вільярреала.