Барселона в меншості здобула розгромну перемогу в чемпіонаті Іспанії - відео

2 жовтня 2020, 01:16

В іспанській Прімері завершився 4-й тур.

Барселона з розгромним рахунком 3:0 переграла на виїзді Сельту, хоча з 42-й хвилині грала в меншості після вилучення захисника Лангле.

Гості відкрили рахунок на 11-му оберті секундної стрілки, коли після передачі Коутиньйо 17-річний Ансуї Фаті забив свій третій м’яч у двох матчах нового сезону Прімери.

Незважаючи на чисельну перевагу, Сельта пропустила через уже дев’ять хвилин після вилучення Лангле — м’яч у свої ворота забив Олас.

Остаточний результат в компенсований час встановив Роберто, який відзначився голом на 90+5-й хвилині.

Переможець Ліги Європи та четверта команда минулого сезону чемпіонату Іспанії Севілья з рахунком 1:0 перемогла на своєму полі Леванте — на 90+2-й хвилині забив Ен-Несірі.

Гол: Лопес, 57 (автогол)

Напередодні Реал мінімально обіграв вдома Вальядолід із рахунком 1:0, тоді як Атлетіко не зміг перемогти в гостях Уеску — 0:0.