Реал відібрав у Барселони лідерство в чемпіонаті Іспанії - відео

25 червня 2020, 01:03

В іспанській Прімері відбулися ще три матчі 31-го туру.

Реал переміг на своєму полі Мальорку з рахунком 2:0, завдяки чому повернувся на першу сходинку турнірної таблиці, обійшовши Барселону за особистими зустрічами (у конкурентів по 68 очок).

Господарі домінували протягом усієї гри, і могли забивати ще в дебюті, але після удару Бензема гостей виручив воротар Рейна.

Але вже на 19-й хвилині мадридській команді вдалося домогтися свого. Це Вінісіус після передачі від Модріча зумів відкрити рахунок.

Ще до перерви бразилець міг зробити дубль, але його удар на себе прийняла поперечина. Подвоїти перевагу Реала на 56-му оберті секундної стрілки ударом зі штрафного вийшло в Рамоса.

УЄФА

У 30 турі Прімери Реал обіграв Реал Сосьєдад (2:1) і обійшов Барселону на вершині турнірної таблиці. Напередодні каталонський клуб знову став лідером після перемоги над Атлетіком з рахунком 1:0.