Іспанська Прімера. Реал оформив вольову перемогу над Севільєю, Атлетіко піднявся на друге місце — відео

28 листопада 2021, 23:57
Реал сильніший за Севілью (Фото:REUTERS/Susana Vera)

В іспанській Прімері завершилися ще чотири матчі 14-го туру.

Реал завдяки голам Каріма Бензема та Вінісіуса Жуніора в Мадриді на останніх хвилинах вирвав перемогу над Севільєю (2:1) та збільшив відрив від найближчого переслідувача у турнірній таблиці до чотирьох балів.

Атлетико скористався осічками конкурентів і перемістився на друге місце — у виїзному матчі проти Кадіса команда Дієго Сімеоне забила чотири м’ячі у другому таймі (4:1).

Форвард Бетіса Хуанмі оформив хет-трик у матчі з Леванте (3:1), а його клуб піднявся на п’яте місце у турнірній таблиці з мінімальним відставанням від зони Ліги чемпіонів.

flashscore.com.ua

Напередодні у чемпіонаті Іспанії Барселона на виїзді з рахунком 3:1 обіграла Вільярреал і наблизилася до зони єврокубків.

Редактор: Іван Мартинов