Барселона відірвалася від Реала на вершині чемпіонату Іспанії - відео

17 червня 2020, 01:37

Барселона з рахунком 2:0 перемогла вдома Леганес e 29-му турі іспанської Прімери.

Гості протрималися майже весь перший тайм, пропустивши на 42-й хвилині. Це Фаті після передачі від Фірпо поцілив точно в дальній кут чужих воріт.

На 67-му оберті секундної стрілки каталонській команді вдалося подвоїти рахунок, коли Мессі реалізував пенальті, призначений за фол на ньому ж.

Завдяки цій перемозі Барселона на п’ять очок відірвалася від другого в таблиці Реала, який свій матч проведе 18 червня проти Валенсії вдома.

В іншому матчі 29-го туру третя команда в таблиці Севілья оступилася на виїзді проти Леванте: ведучи 1:0 з самого початку другого тайму, гості пропустили за три хвилини до кінця основного часу — 1:1.