Іспанська Прімера. Барселона втратила перші очки, Реал виграв і вийшов у лідери — відео

5 жовтня 2020, 00:06

Барселона і Севілья зіграли внічию в матчі 5-го туру чемпіонату Іспанії.

Уже в дебюті зустрічі команди обмінялися голами. Спочатку Севілья відкрила рахунок після потужного удару Люка де Йонга з меж штрафного майданчика.

А буквально в наступній атаці Барселона відігралася — Хесус Навас невдало скинув м’яч на Філіпа Коутіньо, який вразив практично порожні ворота гостей.

До перерви, незважаючи на те, що Севілья грала досить сміливо і краще виглядала, ніж Барселона, рахунок так і не змінився.

Після перерви найреальніший шанс забити був у гостей, коли після прострілу з лівого флангу м’яч потрапив у Рональда Араухо і відлетів у поперечину.

Барселона настільки небезпечним моментом похвалитися в час, що залишився, не змогла. Як підсумок — бойова нічия з рахунком 1:1.

В іншій грі 5-го туру Реал у гостях обіграв Леванте з рахунком 2:0 і очолив турнірну таблицю чемпіонату. Перемогу «вершковим» принесли голи Вінісіуса Жуніора і Каріма Бензема.

В інших матчах дня Осасуна і Алавес обіграли відповідно Сельту і Атлетик, а Кадіс і Гранада поділили очки.