Іспанська Прімера. Атлетіко втратив перемогу, двічі пропустивши у компенсований час, Реал Сосьєдад повернув собі лідерство — відео

7 листопада 2021, 23:54
Валенсія та Атлетико забили на двох шість м’ячів (Фото:REUTERS/Pablo Morano)

У неділю, 7 листопада, були зіграні заключні матчі 13-го туру іспанської Прімери.

Мадридський Атлетико втратив перемогу над Валенсією, двічі пропустивши у компенсований до другого тайму час.

Реал Сосьєдад повернув собі лідерство у турнірній таблиці чемпіонату, обігравши у гостях Осасуну.

В інших матчах дня Вільрреал виявився сильнішим за Гетафе, Севілья завдала поразки Бетісу в дербі, а Мальорка та Ельче поділили очки.

Результати матчів

Валенсія — Атлетіко 3:3
Голи: Савич, 50 (автогол), Пералес, 90+2, 90+6 — Суарес, 35, Грізманн, 58, Врсалько, 62

Осасуна — Реал Сосьєдад 0:2
Голи: Меріно, 72, Янузай, 82 (з пен.)

Бетіс — Севілья 0:2
Голи: Акунья, 55, Бельєрін, 81 (автогол)
Вилучення: Родрігес, 45 (Бетіс)

Вільяреал — Гетафе 1:0
Гол: Трігерос, 10

Мальорка — Ельче 2:2
Голи: Севілья, 72 (з пен.), Маффео, 90+5 — Боє, 68, 75

flashscore.ua

Напередодні Барселона не змогла виграти у Сельти, ведучи після першого тайму в рахунку 3:0.

Редактор: Євген Нещерет