Чемпіонат Італії. Інтер і Ювентус здобули непрості перемоги, Рома Фонсеки стала третьою — відео

3 листопада 2019, 01:24

В італійській Серії А відбулися перші матчі 11-го туру.

Чемпіон і лідер першості Ювентус здобув непросту перемогу в туринському дербі. Торіно стримував фаворита 70 хвилин, поки перемогу своїй команді не приніс де Лігт.

Відео голу і огляд матчу Торіно - Ювентус

Ще складніше три очки дісталися другому в таблиці Інтеру, який також на виїзді здолав Болонью. Господарі відкрили рахунок на 59-й хвилині, але у складі гостей дубль зробив Лукаку, забивши другий м'яч на 90+1-й хвилині.

Відео голів та огляд матчу Болонья - Інтер

На третє місце піднялася Рома екс-наставника Шахтаря Паулу Фонсеки після перемоги над Наполі вдома. Три очки римлянам принесли голи Дзаньоло та Верету, на які гості відповіли лише забитим м'ячем від Міліка - 2:1.