Чемпіонат Італії. Українець допоміг виграти клубу в дебютному матчі, Рома Фонсеки втратила очки

26 серпня 2019, 00:59

В італійській Серії А відбулася більшість матчів стартового туру.

Аталанта, до якої цього літа перейшов півзахисник збірної України Руслан Маліновський, здобула вольову перемогу 3:2 над СПАЛом на виїзді.

Гості поступалися 0:2, але зуміли переломити хід гри та вирвати перемогу на 76-й хвилині, коли дубль оформив Луїс Мюріель.

Маліновський вийшов на заміну на 55-й хвилині за рахунку 1:2 на користь суперника і взяв участь у гольовий атаці, яка відновила рівновагу.

Гол Аталанти, в якій брав участь Малиновський:

Паулу Фонсека, який покинув пост наставника Шахтаря цього літа, не зміг здобути перемогу біля керма своєї нової команди — Роми.

Його підопічні тричі по ходу матчу проти Дженоа були попереду, але гості щоразу зрівнювали рахунок — 3:3. У господарів забивали Ченгіз Ундер, Едін Джеко і Александар Коларов.

Мілан стартував у новому сезоні Серії А з поразки проти Удінезе на виїзді. Автором єдиного гола в поєдинку став Родріго Бекао.

Результати 1-го туру Серії А:

СПАЛ — Аталанта 2:3
Голи: Ді Франческо, 6, Петанья, 26 — Госенс, 34, Муріель, 70, 76

Рома — Дженоа 3:3
Голи: Ундер, 6, Джеко, 30, Коларов, 49 — Пінамонті, 16, Крішіто, 43 (з пенальті), Куаме, 70

Верона — Болонья 1:1
Голи: Велозу, 36 — Сансоне, 15 (з пенальті)

Напередодні в цьому ж турі Ювентус переміг Парму з рахунком 1:0 на виїзді, а Наполі в гостях — Фіорентину з результатом 4:3.