Чемпіонат Італії. Ювентус і Наполі здобули непрості перемоги

25 серпня 2019, 00:10

Стартував новий сезон італійської Серії А.

В рамках першого туру чинний чемпіон Ювентус гостював у Парми і зумів перемогти з мінімальним рахунком 1:0.

Автором єдиного гола став центральний захисник Джорджо К'єлліні, який на 21-й хвилині скористався передачею Алекса Сандро.

Віце-чемпіон Італії Наполі також проводив виїзний поєдинок, і йому довелося зустрітися з більш сильною Фіорентиною.

Саме господарі відкрили рахунок, коли з пенальті на 9-й хвилині забив Ерік Пульгар. Гості відновили рівновагу та вийшли вперед ще в першому таймі - відзначилися Дріс Мертенс і Лоренцо Інсіньє (з пенальті).

Флорентійська команда відновила рівновагу на початку другого тайму завдяки голу Ніколи Міленковіча, проте через п’ять хвилин Хосе Кальєхон знову вивів Наполі вперед

Фіорентина не збиралася здаватися, і наприкінці години гри завдяки Кевіну-Прінсу Боатенг знову відігралася, але всього через дві хвилини Лоренцо Інсіньє забив м’яч, що став переможним — 4:3.

Парма — Ювентус 0:1
Гол: К'єлліні, 21

Фіорентини — Наполі 3:4
Голи: Пульгар, 9 (з пенальті), Міленковіч, 52, Боатенг, 65 — Мертенс, 38, Інсіньє, 43 (з пенальті), 67, Кальєхон, 56

Нападники Барселони Ліонель Мессі та Ювентуса Кріштіану Роналду, а також захисник Ліверпуля Вірджіл ван Дейк стали претендентами на приз кращому гравцеві сезону 2018/2019 за версією УЄФА.