Чемпіонат Італії. Ювентус з незабитим Роналду пенальті та Мілан втратили очки, Інтер здолав Наполі - відео

17 грудня 2020, 00:08

В італійській Серії А відбулися матчі 12-го туру.

Чинний чемпіон Ювентус приймав удома Аталанту і зіграв внічию — 1:1. На гол К'єзи в першому таймі гості відповіли результативним ударом Фройлера після перерви.

Господарі могли знову вийти вперед на 61-й хвилині, але Кріштіану Роналду не реалізував пенальті, який парирував Голліні.

У старті Аталанти зіграв півзахисник збірної України Руслан Малиновський і пішов на заміну на 71-й хвилині, не відзначившись результативними діями.

Лідер чемпіонату Мілан оступився на виїзді проти Дженоа. Господарі двічі виходили вперед завдяки голам Дестро, але гості щоразу зрівнювали рахунок, коли забивали Романьйолі та Калулу — 2:2.

Осічкою конкурентів скористався Інтер, який в центральному матчі туру переміг із мінімальним рахунком Наполі - пенальті реалізував Лукаку. Тепер «нерадзуррі» лише на один бал відстають від Мілана.

Flashscore.com.ua

У минулому турі дубль Роналду приніс перемогу Ювентусу над Дженоа, тоді як Мілан в самому кінці зустрічі уникнув поразки в матчі з Пармою.