Чемпіонат Італії. Аталанта з Малиновським обіграла Ювентус, Інтер відвіз три очки з Венеції

27 листопада 2021, 23:41
Аталанта б'є Ювентус (Фото:REUTERS/Massimo Pinca)

В італійській Серії А зіграно чотири матчі 14-го туру.

У головному матчі дня Аталанта завдяки єдиному голу Дувана Сапати вперше з 1989 року на виїзді обіграла Ювентус (0:1), який у Серії А вперше за 10 років програв два матчі поспіль.

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський провів на полі 87 хвилин та відзначився жовтою карткою. Також на його рахунку два удари та дві успішні спроби дриблінгу. Портал WhoScored гру Малиновського у матчі з Ювентусом оцінив у 6,3 бала.

Інтер після перемоги над Шахтарем у груповому етапі Ліги чемпіонів (2:0) на виїзді обіграв Венецію (2:0) та скоротив відставання від Наполі та Мілана до одного очка. За 90 хвилин команда Сімоне Індзагі завдала по воротах 25 ударів (10 у ствір) проти шести у господарів (один у ствір).

Венеція – Інтер 0:2

Голи: Чалханоглу, 34, Мартінес, 90+6 (з пенальті)

Турнірна таблиця:

flashscore.com.ua

Раніше у чемпіонаті Італії Дженоа у дебютному матчі під керівництвом Андрія Шевченка програв Ромі (0:2), а Інтер зупинив Наполі (3:2).

Редактор: Іван Мартинов