Чемпіонат Італії: Рома перемогла в римському дербі, Роналду допоміг Ювентусу обіграти Наполі

29 вересня 2018, 21:20

В рамках 7 туру чемпіонату Італії Рома та Ювентус здобули одинакові перемоги з рахунком 3:1 у матчах проти Лаціо та Наполі відповідно.

Наполі активніше розпочав матч і відкрив рахунок уже на 10-ій хвилині, провівши зразкову атаку, яку завершили Кальєхон та Мертенс. Іспанець віддав чудовий пас на бельгійця і той вразив ворота туринці з близької відстані.

Ювентус за підтримки рідних трибун відразу побіг відіграватися і це принесло свої плоди на 26-ій хвилині. Кріштіану Роналду віддав класну передачу на Манджукіча і хорват безперешкодно головою відправив м'яч у сітку.

На початку другого тайму Манджукіч оформив дубль і вивів туринців уперед. Цього разу участь в атаці знову взяв Роналду. Португалець пробив з далекої дистанції, з його пострілом справився голкіпер, але на добиванні точним був хорватський форвард.

Крапку у матчі поставив Бонуччі. Роналду головою пробивав по воротах, але вийшов пас на захисника Ювентуса, який замкнув на дальній стійці.

У римському дербі перемогу святкувала Рома. Перед свистком на перерву Пеллегріні скористався плутаниною в штрафному суперника і вивів Рому вперед. У другому таймі помилкою в захисті Роми уже скористався Іммобіле. Захисник "вовків" задалеко відпустив м'яч і форвард Лаціо одразу ж цим скористався.

Однак тішились номінальні гості всього 4 хвилини. На 71-ій хвилині Коларов виконав ідеальний штрафний, поклавши круглого точно в кут воріт Лаціо. На 86-ій хвилині усі питання щодо переможця матчу зняв Фасіо, який після подачі зі штрафного у виконанні Пеллегріні, влучно пробив головою - 3:1 на користь Роми.

Ювентус - Наполі - 3:1

Голи: Мертенс, 10 - Манджукіч, 26, 49, Бонуччі, 76

Ювентус: Щесни - Канселу, Бонуччі, К'єлліні, Алекс Сандро - Джан (Бентанкур, 62), П'янич, Матюїді - Дибала (Бернардескі, 64), Манджукіч (Куадрадо, 83), Роналду

Наполі: Оспіна - Хісао, Кулібалі, Альбіоль, Руї - Аллан, Гамшик (Руїс, 70), Зелінскі (Малькюї, 63), Кальєхон - Мертенс (Мілік, 61), Інсіньє

Попередження: Бонуччі, Канселу, Сандро - Руї, Кулібалі, Хісао, Інсіньє.

На 58-й хвилині був видалений Маріу Руї (друге попередження)

Рома - Лаціо - 3:1

Голи: Пеллегріні, 45, Коларов, 71, Фасіо, 86 - Іммобіле, 67

Рома: Ольсен - Сантон, Манолас, Фасіо, Коларов - Де Россі (Крістанте, 73), Нзонзі - Флоренці (Жезус, 83), Пасторе (Пеллегріні, 37), Ель Шаараві - Джеко

Лаціо: Стракоша - Феліпе, Ачербі, Уоллас - Марушич, Пароло (Бадель, 53), Лейва, Мілінковіч-Савіч, Луліч (Кайседо, 81) - Луїс Альберто (Корреа, 53), Іммобіле

Попередження: Ольсен, Джеко, Пеллегріні - Бадель

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У минулому турі Серії А Ювентус вдома переміг Болонью 2:0, а Рома розгромила Фрозіноне 4:0.