Чемпіонат Італії: Рома піднялась в зону Ліги чемпіонів, Роналду врятував Ювентус від поразки Інтеру

28 квітня 2019, 00:04

Відбулись три матчі 34-го туру чемпіонату Італії.

Рома розгромила Кальярі 3:0 та піднялась на четверте місце турнірної таблиці, яке дозволяє наступного сезону кваліфікуватися у груповий турнір Ліги чемпіонів. Щоправда, "вовків" можуть обійти Мілан та Аталанта, які ще свої матчі в цьому турі не зіграли.

Ювентус, який у минулму турі оформив чемпіонство Серії А, зіграв унічию з Інтером 1:1. Міланський клуб першим відкрив рахунок - уже на 7-й хвилині матчу Наінгголан потужним ударом з-за меж штрафного поцілив точно у кут воріт туринців. Ювентус врятував Роналду, який на 62-й хвилині отримав пас п'ятою від П'яніча та низом пробив у ближній кут.

Myscore.com.ua

У минулому турі Ювентус обіграв Фіорентину 2:1 і восьмий раз поспіль став чемпіоном Італії.