Чемпіонат Італії. Аталанта Малиновського розгромила Сассуоло, Інтер обіграв Сампдорію — відео

22 червня 2020, 00:52

Чемпіонат Італії відновився після перерви, пов’язаної з пандемією коронавірусу, матчами 25-го туру.

У суботу, 21 червня, відбулося дві гри. Торіно і Парма зіграли внічию з рахунком 1:1, а Верона завдала поразки Кальярі (2:1).

На наступний день Аталанта розгромила Сассуоло з рахунком 4:1. Півзахисник збірної України Руслан Малиновський почав матч на лавці запасних і вийшов на поле на 70-й хвилині за рахунку 4:0.

У другій грі неділі Інтер обіграв Сампдорію завдяки голам Ромелу Лукаку і Лаутаро Мартінеса. На це гості відповіли лише результативним ударом Мартіна Торсбі.

Торіно - Парма - 1:1
Голи: Н'Кулу, 15 - Куцка, 31
Нереалізований пенальті: Белотті, 48 (Торіно)

Верона - Кальярі - 2:1
Голи: Ді Карміне, 14, 26 - Сімеоне, 43
Вилучення: Боріні, 35 (Верона), Чигаріні, 70 (Кальярі)

Аталанта - Сассуоло - 4:1
Голи: Джимсіті, 16, Сапата, 31, Бурабіа, 37 (автогол), Сапата, 66 - Бурабіа, 90+2

Інтер - Сампдорія - 2:1
Голи: Лукаку, 10, Мартінес, 33 - Торсбі, 53