Чемпіонат України: Ворскла драматично перемогла Карпати, Шахтар закріпився на першому місці

15 вересня 2018, 19:28

У 8 турі української Прем'єр-ліги Шахтар впевнено на виїзді обіграв Олександрію, а Карпати вдома на останніх хвилинах програли Ворсклі.

Шахтар відкрив рахунок у матчі з Олександрією на 25-ій хвилині. Донеччанам вдалася зразкова атака - Сергій Болбат красиво закинув м'яч у штрафний господарів, а Марлос у падінні в один дотик переправив круглого у ворота.

Олександрія не відсиджувалась в обороні і мала кілька хороших нагод, аби зрівняти рахунок, але натомість пропустила вдруге. Віктор Коваленко отримав пас у штрафному майданчику і вправно відправив його у кут воріт - 0:2. Шахтар набрав 21 очко і відірвався від Олександрії, яка йде другою, на 5 пунктів.

Справжня драма розгорілася у Львові. Місцеві Карпати вже готові були розписати з Ворсклою нічию, як полтавська команда несподівано забила на останніх хвилинах. У компенсований арбітром час Ардін Даллку наважився на удар зльоту і не прогадав - м'яч по дорозі зачепив Артема Федецького і влетів у ворота Карпат - 0:1.

Олександрія - Шахтар - 0:2

Голи: Марлос, 26, Коваленко, 87

Олександрія: Паньків - Микицей, Бондаренко, Шендрик, Шастал - Запорожан, Банада, Ковалець (Грицук, 55, (Пономар, 66)) - Полярус, Сітало (Задерака, 55), Цуріков

Шахтар: П'ятов - Бутко, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко, Алан Патрік (Майкон, 90+1) - Марлос, Тайсон, Болбат (Коваленко, 77) - Мораес (Кривцов, 90 + 3)

Попередження: Цуріков - Степаненко, Ракицький.

Карпати - Ворскла 0:1

Гол: Даллку, 90+1

Карпати: М.Шевченко - Федецький, Ковтун, Бородай, Лебеденко - Ербес (Вербний, 85) - Швед (де Камарго, 46), Ді Франко, Карраскаль, Мякушко - Понде (Гуцуляк, 46)

Ворскла: Шуст - Пердута, Чеснаков, Даллку, Артур - Кобахідзе, Шарпар, Скляр (Кравченко, 62), Ребенок - Кулач (Мисик, 87), Карека (Сергійчук, 58)

Попередження: Ді Франко, Карраскаль, Федецький, де Камарго - Даллку, Шарпар

Таблиця сайту УПЛ

У стартовому матчі 8 туру української Прем'єр-ліги чернігівська Десна мінімально обіграла Арсенал-Київ.