Чемпіонат Іспанії: Барселона розгромила клуб Луніна, Атлетіко втратив очки

30 жовтня 2019, 00:49

Відбулись два матчі 10 туру чемпіонаті Іспанії.

Барселона без проблем розібралась з Вальядолідом, розгромивши його 5:1. Серйозну заявку на перемогу каталонський клуб зробив ще у першому таймі, забивши у ворота гостей три голи і тільки один пропустивши.

У другому таймі Мессі оформив дубль, а Суарес поставив крапку в матчі. Андрій Лунін, який виступає за Вальядолід на правах оренди, просидів весь матч на лаві запасних.

Барселона повернулась на перше місце, яке втратила у минулому турі після перемоги Гранади над Бетісом (1:0).

Атлетіко в матчі з Алавесом відкрив рахунок за 20 хвилин до кінця матчу, але не зумів втримати перемогу, пропустивши на 83-й хвилини. Для «матрацників» ця нічия стала вже п’ятою у 10 турах чемпіонату.

Алавес — Атлетіко 1:1
Голи: Перес, 83 — Мората, 70

Барселона — Вальядолід 5:1
Голи: Ленгле, 2, Відаль, 29, Мессі, 34, 75, Суарес, 77 — Кіко, 15

Myscore.com.ua

У попередньому турі чемпіонату Іспанії Атлетіко переміг Атлетік 2:0, а клуб українського воротаря Андрія Луніна Вальядолід здолав з ідентичним рахунком Ейбар.