Чинний чемпіон світу почав ЧС-2018 з поразки

17 червня 2018, 20:05

Чинний чемпіон світу збірна Німеччини поступилася Мексиці в матчі першого туру ЧС-2018.

Практично весь матч пройшов на найвищих швидкостях і з величезною кількістю гольових моментів, але його результат вирішив тільки один гол. В одній з контратак у першому таймі вінгер мексиканців Ірвінг Лосано увірвався у штрафний майданчик німців, прибрав на замаху захисника і відправив м'яч у ближній кут.

Німці могли зрівнювати рахунок ще до перерви, але удар Крооса зі штрафного лише струсонув поперечину. Після перерви німці багато атакували позиційно, а мексиканці справно бігли в контратаки, іноді з чисельною перевагою. Голів могло бути кілька в ворота кожної з команд, але рахунок залишився незмінним.

1:0 - Мексика створила першу по-справжньому гучну сенсацію чемпіонату світу. Німеччина не змогла подолати прокляття чинних чемпіонів світу, згідно з яким почати захист титулу з перемоги не вдається вже багато років.

Німеччина – Мексика 0:1
Гол: Лосано, 35

Німеччина: Ноєр, Боатенг, Платтенхардт (Гомес, 79), Кімміх, Гуммельс, Хедіра (Ройс, 60), Кроос, Озіл, Дракслер, Вернер (Брандт, 86), Мюллер.

Мексика: Очоа, Морено, Айяла, Сальседо, Лайюн, Еррера, Гальярдо, Вела (Альварес, 58), Гуардадо (Маркес, 74), Лосано (Хіменес, 66), Ернандес

Попередження: Мюллер, Гуммельс – Морено

В іншому матчі групи F у понеділок зіграють збірні Швеції та Південної Кореї.

У першому матчі ігрового дня на ЧС-2018 збірна Сербії з мінімальним рахунком обіграла команду Коста-Рики.