Футболіст українського клубу забив гол прямим ударом з кутового — відео

26 жовтня 2020, 21:37

Півзахисник одеського Чорноморця Артур Авагімян відзначився шедевральним голом у матчі 9 туру Першої ліги проти тернопільської Ниви.

На 35-й хвилині Чороморець отримав право на кутовий, який взявся виконуватия Авагімян. Футболіст несподівано прямим ударом закрутив м’яч під дальню стійку, відкривши рахунок у матчі.

Однак гол Авагімяна не допоміг Чорноморцю здобути позитивний результат — у другому таймі Нива забила два голи у відповідь і перемогла 2:1, завдавши одеситам першої поразки у сезоні.

Повідомлялося, що у матчі четвертого туру чемпіонату Білорусі між Мінськом та БАТЕ футболіст гостей Павел Нехайчик забив гол прямим ударом з кутового.

Раніше у матчі 26 туру минулого сезону англійської Прем'єр-ліги Саутгемптон — Бернлі півзахисник гостей Ешлі Вествуд забив аналогічний гол.

Перед цим захисник англійського Віком Вондерерс Джо Джейкобсон в одному матчі забив два голи прямими ударами з кутового і один зі штрафного.