Три — зі штрафних. У чемпіонаті Фарер футболіст забив чотири голи за 14 хвилин — відео

25 травня 2020, 13:14

У чемпіонат Фарерських островів з футболу нападник ХБ Торсхавн Адріан Юстінуссен забив чотири голи за 14 хвилин, три з яких — зі штрафних ударів.

Юстінуссен оформив покер у матчі третього туру чемпіонату проти клубу АБ Аргір.

Футболіст відзначився голами на 8-й, 12-й, 17-й та 21-й хвилинах. Цікаво, що три голи Юстінуссен забив прямими ударами зі штрафних.

Драматизму поєдинку додав той факт, що Торсхавн з 16-й хвилини грав у меншості, але це не завадило йому перемогти з рахунком 5:0.

Після такого результативного матчу Адріан Юстінуссен очолив гонку бомбардирів чемпіонату. На його рахунку шість голів у трьох матчах.

Раніше захисник англійського Віком Вондерерс Джо Джейкобсон в одному матчі забив два голи прямими ударами з кутового і один зі штрафного.