Англія знищила Іран у другому матчі ЧС-2022 з футболу

21 листопада 2022, 17:15
Англія не залишила шансів Ірану на ЧС-2022 (Фото:REUTERS/Carl Recine)

Збірна Англії з рахунком 6:2 розгромила команду Ірану в поєдинку першого туру групового етапу чемпіонату світу 2022 року з футболу в Катарі.

Британська збірна не діяла надто гостро у перші пів години гри, аж поки Сака не прострілив на Маунта, а той не пробив в один дотик, проте м’яч пройшов поруч із ближньою стійкою.

Майже одразу Магвайр поцілив у поперечину, а вже на 35-й хвилині Беллінгем відкрив рахунок, коли відгукнувся на навіс Шоу та головою відправив м’яч у сітку.

Наприкінці першого тайму Англія відзначилась ще двома голами, які провели Сака після скидки Магвайра та Стерлінг після прострілу Кейна.

По закінченні години гри рахунок став 4:0, коли дубль оформив Сака, хоча на 65-й хвилині Іран скоротив відставання завдяки точному удару Таремі.

І все ж, Англія відновила статус-кво на 71-му оберті секундної стрілки — це Рашфорд завершив стрімку атаку своєї команди одразу ж після виходу на заміну.

На останній хвилині основного часу шостий м’яч у складі «Левів» забив Гріліш, який також з’явився на заміну. І лише на 90+12-й хвилині Іран зумів відзначитись ще раз, коли пенальті реалізував Таремі.

Англія — Іран 6:2

Голи: Беллінгем, 35, Сака, 43, 62, Стерлінг, 45+1, Рашфорд, 71, Гріліш, 90 — Таремі, 65, 90+12 (з пенальті)

Інший матч групи B між збірними США и Уельсом відбудеться 21 листопада о 21:00 за київським часом.

Напередодні збірна Еквадору перемогла Катар з рахунком 2:0 в матчі відкриття чемпіонату світу-2022 з футболу в рамках першого туру групового раунду.