ЧС-2022. Бразилія не залишила шансів Сербії, Португалія — Гані, Уругвай не зумів обіграти Корею — відео

25 листопада, 07:03
Роналду забив один із голів збірної Португалії (Фото:REUTERS/Hannah Mckay)

Матчами в групах G та H завершився перший тур чемпіонату світу 2022 року з футболу.

У квартеті G збірна Бразилії впевнено переграла команду Сербії, в чому їй допоміг дубль одноклубника українського захисника Віталія Миколенка з Евертона Рішарлісона.

Бразилія — Сербія 2:0
Голи: Рішарлісон, 62, 74

Ця перемога дозволила п’ятиразовому чемпіону світу очолити групу, випереджаючи за різницею м’ячів другу в таблиці збірну Швейцарії.

flashscore.ua

У квартеті H команда Уругваю не зуміла перемогти Південну Корею, що дозволило стати лідером збірній Португалії, яка обіграла Гану з рахунком 3:2.

Піренейці зламали оборону суперника на 65-й хвилині завдяки точному пенальті від Роналду, але Андре Айю зрівняв рахунок на 73-й хвилині. Проте голи Жоау Феліша та Рафаела Леау принесли фавориту успіх.

Уругвай — Південна Корея 0:0

Португалія — Гана 3:2
Голи: Роналду, 65 (з пен.), Феліш, 78, Леау, 80 — А. Айю, 73, Букарі, 89

Напередодні у групі G збірна Швейцарії перемогла команду Камеруну з рахунком 1:0 у першому турі чемпіонату світу з футболу.