Бразилія вийшла у плей-оф ЧС-2022 після перемоги над Швейцарією — відео

28 листопада 2022, 19:55
Каземіро (ліворуч) приніс перемогу Бразилії (Фото:REUTERS/Pedro Nunes)

Збірна Бразилії перемогла Швейцарію з рахунком 1:0 у матчі другого туру групового раунду чемпіонату світу 2022 року в Катарі та достроково вийшла до 1/8 фіналу.

На початку гри «Хрестоносці» показали, що не збираються просідати під натиском одного з фаворитів турніру, взявши м’яч під свій контроль.

Однак досить швидко «Селесао» почали нав’язувати супернику свою гру та притисли його до власних воріт, аж поки на 27-й хвилині Зоммер не врятував партнерів після удару Вінісіуса.

Бразилія продовжували тиск на чужі володіння, і ще до того, як минула година гри той же Вінісіус забив-таки гол, але після перегляду відеоповтору арбітр скасував взяття воріт через офсайд у Рішарлісона.

Та все ж, південноамериканцям вдалося досягти свого на 83-й хвилині, коли Каземіро відправив м’яч зльоту під саму стійку після класної комбінації за участю Вінісіуса та Родріго.

Бразилія — Швейцарія 1:0

Гол: Каземіро, 83

flashscore.ua

У матчі цієї ж групи G збірна Камеруну зіграла внічию 3:3 з командою Сербії у матчі другого туру чемпіонату світу.