Франція вийшла до чвертьфіналу ЧС-2022 після перемоги над Польщею

4 грудня 2022, 18:59
Франція продовжує захист титулу чемпіона світу (Фото:REUTERS/Hannah Mckay)

Збірна Франції з рахунком 3:1 перемогла команду Польщі та вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу 2022 року з футболу у Катарі.

Діючий чемпіон світу з перших хвилин заволодів перевагаю та в першу третину години гри втратив одразу три моменти, коли суперника рятував голкіпер Щенсни.

На 21-й хвилині збірна Польщі відповіла своєю гольовою нагодою — це Левандовський пробив метрів із 25, і м’яч пролетів у сантиметрах від стійки воріт.

До кінця першого тайму суперники не використали по одному великому моменту, коли відзначитись не вдалося Жиру та Зеліньському.

Та все ж, французам вдалося забити на 44-й хвилині після того, як Мбаппе класним пасом вивів Жиру на побачення із Щенсни, і той пробив у дальній кут воріт.

На цьому «Ле Бле» не зупинилися і продовжували створювати можливості збільшити свою перевагу, що зрештою ближче до кінця матчу зробив Мбаппе після вдалої контратаки.

На 90+1-й хвилині нападник ПСЖ оформив дубль, коли йому асистував Тюрам — 3:0. Все, що вдалося організувати полякам у відповідь — пенальті на 90+7-й хвилині, який реалізував Левандовський.

Франція — Польща 3:1

Голи: Жиру, 44, Мбаппе, 74, 90+1 — Левандовський (з пенальті), 90+9

В чвертьфіналі збірна Франції зіграє проти переможця пари Англія — Сенегал, які зіграють 4 грудня о 21:00 за київським часом.

Напередодні в чвертьфінал ЧС-2022 вийшли Нідерланди, які перемогли США, та Аргентина, яка здолала Австралію.