Еквадор переміг Катар у матчі відкриття ЧС-2022

20 листопада 2022, 19:59
Еквадор впевненно переміг Катар (Фото:REUTERS/Kai Pfaffenbach)

Збірна Еквадору перемогла Катар з рахунком 2:0 в матчі відкриття чемпіонату світу-2022 з футболу в рамках першого туру групового раунду.

Південноамериканська команда забила м’яч вже на 3-й хвилині після удару Валенсії, та арбітр після відеоповтору помилково скасував взяття воріт.

І все ж, Еквадор досяг свого по завершенні першої чверті години гри, коли той же Валенсія реалізував пенальті, призначений за фол на ньому ж.

На цьому гості турніру не зупинилися, і могли подвоїти перевагу ще на 20-й хвилині, але Естрада в повітрі зіткнувся з голкіпером Катару та пробив вище воріт.

Тим не менш, «Тріколор» забили другий м’яч по закінченні півгодини гри з гаком — після подачі Пресіадо ударом головою відзначився Валенсія і оформив дубль.

Тільки в кінці першого тайму Катар міг відквитати один гол, проте з близької відстані Алі ударом головою не влучив у дальній кут.

У час, що залишився, забивати міг як Еквадор, так і Катар, але Ібарра та Мігель змарнували свої нагоди.

Катар — Еквадор 0:2

Голи: Валенсія, 16 (з пенальті), 31

В іншому матчі групи A 21 листопада Сенегал зіграє з Нідерландами о 18:00 за київським часом.