Португалія розгромила Швейцарію і стала останнім чвертьфіналістом ЧС-2022 з футболу

6 грудня 2022, 22:53
Рамуш оформив хет-трик (Фото:REUTERS/Hannah Mckay)

Збірна Португалії з рахунком 6:1 перемогла команду Швейцарії в 1/8 фіналу чемпионату світу 2022 року з футболу, який проходить в Катарі.

Піренейці відкрили рахунок на 17-й хвилині, коли? перебуваючи під достатньо гострим кутом, Рамуш пробив у ближню дев’ятку.

По завершенні півгодини гри з гаком «Мореплавці» подвоїли свою перевагу — це Пепе після подачі кутового з близької відстані ударом головою пробив голкіпера опонентів Зоммера.

На початку другого тайму розгромним рахунок зробив Рамуш, коли із декількох метрів замкнув простріл від Далота, а снаряд пролетів поміж ніг воротарю «Хрестоносців».

Ще до того, як минула година гри португальці забили четвертий гол за допомогою контратаки: той же Рамуш викотив м’яч на Геррейру, який з близької відстані пробив повз Зоммера.

Швейцарці швидко скоротили відставання після голу Аканджі, проте на 67-й хвилині Рамуш відновив статус-кво, оформивши хет-трик після передачі Феліша.

Добив суперника Рафаел Леау, який відзначився голом на 90+2 хвилині.

Португалія — Швейцарія 6:1

Голи: Рамуш, 17, 51, 67, Пепе, 33, Геррейру, 55, Леау, 90+1 — Аканджі, 58

В чвертьфіналі збірна Португалії зіграє проти команди Марокко, яка цього ж дня сенсаційно здолала в серії пенальті Іспанію.