США та Уельс на ЧС-2022 зіграли на користь Англії - відео

21 листопада, 23:10
Команди розійшлися миром (Фото:REUTERS/Marko Djurica)

Збірні США та Уельсу зіграли внічию 1:1, чим дозволили їхньому конкуренту в групі B чемпіонату світу-2022 з футболу Англії вийти на перше місце в таблиці.

«Зірково-смугасті» були ближчими до того, щоб відкрити рахунок уже 9-й хвилині, коли після подачі від Веа Родон зрізав м’яч у свої ворота, але влучив у воротаря власної команди.

І все ж, збірній США вдалося забити на 36-й хвилині після того, як той же Веа відгукнувся на передачу Пулішича і пробив точно в сітку.

Після перерви Уельс став діяти гостріше, і вже під кінець гри із зайвим голкіпер американців Тернер врятував команду від гола після удару Девіса.

Пізніше свій шанс у «Драконів» також не використав Мур, проте на 82-й хвилині вони досягли свого завдяки точно виконаному Бейлом пенальті, який заробив він сам.

У час, що залишився, Уельс міг вирвати перемогу, але Джонсон з гострого кута потрапив в голкіпера США.

Після першого туру лідером групи B із 3 очками стала Англія. США та Уельс набрали по одному балу і посідають друге та третє місця. Замикає таблицю квартету Іран із нулем пунктів.

США — Уельс 1:1

Голи: Веа, 36 — Бейл, 82 (з пенальті)

flashscore.ua

В іншому матчі групи B у рамках першого туру групового етапу чемпіонату світу 2022 року в Катарі збірна Англії з рахунком 6:2 розгромила команду Ірану.