Нідерланди вийшли на ЧС-2022 і залишили за бортом Норвегію, Франція допомогла Україні потрапити у плей-оф — відео

17 листопада 2021, 00:09
Нідерланди на останніх хвилинах забили два голи Норвегії (Фото:REUTERS/Pascal Rossignol)

Відбулися матчі останнього туру відбору на чемпіонат світу з футболу 2022 року у групах D, E і G.

У групі D Франція завдяки голам Бензема та Мбаппе з рахунком 2:0 перемогла Фінляндію та допомогла Україні посісти друге місце та вийти у плей-оф.

Нідерланди у матчі за путівку на чемпіонат світу у групі G перемогли Норвегію 2:0 та вийшли на мундіаль, а скандинавська команда пролетіла навіть повз плей-оф.

Друге місце в групі посіла Туреччина, яка з рахунком 2:1 перемогла Чорногорію.

Голи: Бечірай, 4 — Актюркоглу, 22, Кокчу, 60

Збірна України з рахунком 2:0 переграла на виїзді Боснію і Герцеговину та вийшла у плей-оф за право зіграти в фінальній частині чемпіонату світу 2022 року в Катарі.

Напередодні Англія та Швейцарія вийшлина ЧС-2022, а Італія сенсаційно потрапила в плей-оф.