Відбір на ЧС-2022. Франція сенсаційно оступилася, Роналду приніс драматичну перемогу Португалії - відео

2 вересня 2021, 01:14

У групах A, D, F, G і H відбулися матчі четвертого туру відбору на чемпіонат світу з футболу 2022 року.

У групі збірної України D команда Франції несподівано втратила очки в домашньому матчі проти Боснії та Герцеговини, зігравши внічию 1:1.

На м’яч Джеко в гостей наприкінці першого тайму господарі швидко відповіли голом Грізманна, але все одно не змогли вирвати перемогу, залишившись в меншості на 51-й хвилині після вилучення Кунде.

Франція — лідер квінтету з вісьмома очками після чотирьох матчів. Україна після аналогічної кількості ігор має чотири бали.

У групі A збірна Португалії поступалася Ірландії 0:1 до кінця матчу, хоча ще на початку гри Кріштіану Роналду не реалізував пенальті, але дубль капітана господарів на 89-й і 90+6-й хвилинах приніс їм три очки.

УЄФА

Раніше збірна України сенсаційно не змогла перемогти на виїзді Казахстан в матчі 4-го туру кваліфікації на чемпіонат світу 2022 року, зігравши 2:2.