Відбір на ЧС-2022. Італія сенсаційно не обіграла Болгарію, Іспанія несподівано програла Швеції, Англія розгромила Угорщину — відео

3 вересня 2021, 01:17

У групах B, C, E, I та J відбулися матчі четвертого туру відбору на чемпіонат світу з футболу 2022 року.

У групі C діючий чемпіон Європи збірна Італії сенсаційно не зуміла перемогти вдома Болгарію - 1:1. Господарі відкрили рахунок завдяки К'єзі на 16-й хвилині, але Атанас Ілієв приніс гостям нічию голом в кінці першого тайму.

У квінтеті B Швеція зробила сюрприз, обігравши вдома Іспанію - 2:1, і очолила таблицю. Хоча гості вийшли вперед вже на 4-й хвилині після голу Солера, Ісак відразу ж зрівняв рахунок, а Классон приніс господарям вольову перемогу.

У групі I Англія розгромила на виїзді Угорщину з результатом 4:0 завдяки результативним ударам Стерлінга, Кейна, Магвайра та Райса.

У матчах інших груп Бельгія розгромила на виїзді Естонію - 5:2, а Німеччина під керівництвом нового наставника Ханси Фліка перемогла в гостях Ліхтенштейн - 2:0.

УЄФА

У матчах відбору ЧС-2022 напередодні Франція сенсаційно зіграла внічию з Боснією і Герцеговиною - 1:1, тоді як Португалія драматично перемогла в кінці поєдинку з Ірландію завдяки дублю Роналду - 2:1.

Раніше збірна України сенсаційно не змогла перемогти на виїзді Казахстан в матчі 4-го туру кваліфікації на чемпіонат світу 2022 року, зігравши 2:2.