Відбір на ЧС-2022. Англія в кінці матчу втратила перемогу над Польщею, Швеція сенсаційно поступилася Греції - відео

9 вересня 2021, 01:30

У групах B, C, E, I та J відбулися матчі шостого туру відбору на чемпіонат світу з футболу 2022 року.

Лідер квінтету B, збірна Швеції, сенсаційно поступилася на виїзді Греції з рахунком 1:2, де Квайсон тільки скоротив рахунок на 80-й хвилині.

Поразкою конкурента скористалася Іспанія, яка обіграла Косово в гостях та вийшла в лідери групи. Перемогу піренейцям принесли Форнальс і Ферран Торрес - 2:0.

В секстеті I зустрілися конкуренти за перемогу в ньому Польща і Англія, де «родоначальники» вийшли вперед на 72-й хвилині після точного удару Кейна, але втратили перемогу на 90+2-й хвилині - відзначився Шиманьські.

Нічиєю поляків скористалася Албанія, яка розгромила Сан-Марино 5:0 і вийшла на друге місце з відривом в один бал від конкурента. Англія залишається лідером із відривом у чотири очки.

Серед інших матчем виділяються перемоги Італії над Литвою - 5:0, Бельгії - над Білоруссю - 1:0 і Німеччини - над Ісландією - 4:0.

УЄФА

Напередодні збірна Франції завдяки дублю Антуана Грізманн перемогла Фінляндію 2:0, чим дозволила Україні повернутися на друге місце в групі.