Відбір на ЧС-2022. Німеччина драматично вирвала перемогу над Румунією, Хорватія залишила позаду Росію — відео

9 жовтня 2021, 00:06

У групах E, G, H і J відбулися матчі шостого-сьомого турів відбору на чемпіонат світу з футболу 2022 року.

Фаворит групи J збірна Німеччини в Гамбурзі завдяки голам Сержа Гнабрі і Томаса Мюллера зробила камбек в матчі з Румунією — німці програвали з дев’ятої хвилини, а переможний гол забили в кінцівці другого тайму (2:1).

Нідерланди скористалися осічкою Норвегії в матчі з Туреччиною і очолили групу G після мінімальної виїзної перемоги над Латвією (1:0).

Хорватія і Росія після сьогоднішніх перемог продовжують ділити лідерство в групі H.

У групі Е Уельс добув стратегічно важливу нічию у виїзному матчі з Чехією (2:2) і став фаворитом на друге місце і путівку в плей-офф.

УЄФА

Напередодні форвард київського Динамо Ерік Рамірес відзначився ефектним голом у ворота збірної Бразилії в матчі відбіркового турніру чемпіонату світу-2022.

Редактор: Іван Мартинов