Зоря принесла Україні першу перемогу в основному раунді єврокубків

22 жовтня 2021, 00:04

Зоря перемогла 1:0 на виїзді ЦСКА Софія в матчі третього туру групового етапу Ліги конференцій та принесла першу перемогу Україні в основному раунді єврокубків цього сезону.

Господарі домінували до перерви, і могли відкрити вже в дебюті гри, коли Вілдсхут вийшов один на один із Мацапурою, але той виручив луганчан, відбивши його удар.

Під кінець чверті години з гаком забивати вже міг Кайседо, який небезпечно пробивав з меж штрафного майданчика — Мацапура знову виручив партнерів.

У час, що залишився до кінця першого тайму вивести вперед ЦСКА Софія могли Кайседо, Лам і Імереков, який ледь не зрізав м’яч у свої ворота.

Перерва дозволила гостям зібратися, і вже на початку другого тайму Булеца втратив шанс забити, пробивши зі штрафного поруч зі стійкою.

По завершенні години гри Зоря все ж домоглася свого. Це Аллахяр завдав шикарного удару з лівого краю штрафного майданчика господарів у дальній кут воріт.

До кінця матчу господарі могли зрівняти рахунок, проте Мухар і його партнери не реалізували свої моменти, а в компенсований час і зовсім залишилися в меншості після вилучення Вьона.

ЦСКА Софія — Зоря 0:1

Гол: Аллахяр, 65

Раніше Динамо і Шахтар встановили антирекорд України в Лізі чемпіонів, не забивши за три матчі групового етапу жодного гола.