2 серпня 2019, 15:11

Найтитулованіший футболіст в історії Дані Алвес перейшов у бразильський Сан-Паулу після завершення контракту з ПСЖ.

Як повідомляє офіційний сайт клубу, 36-річний захисник уклав контракт на три з половиною роки — до грудня 2022 року.

Крім французького ПСЖ, раніше Дані Алвес виступав на батьківщині за Байю, в Іспанії - за Севілью і Барселону, в Італії - за Ювентус.

Захисник є найтитулованішим футболістом в історії з 43 трофеями. Шість разів він вигравав чемпіонат Іспанії, один раз — Італії та двічі - Франції.

Також в його активі три перемоги в Лізі чемпіонів і дві - в Кубку УЄФА (зараз — Ліга Європи). Крім того, він двічі вигравав Кубок Америки в складі збірної Бразилії.

Раніше в фіналі Кубка Південної Америки національна команда Бразилії з Алвесом у складі перемогла Перу і стала переможцем турніру.