Зірковий новачок Шахтаря двома ефектними голами приніс перемогу клубу на зборі в Туреччині — відео

31 січня, 21:37

Бразильський півзахисник Шахтаря Давід Нерес, за якого віцечемпіон України у січні поточного року заплатив 12 мільйонів євро, відзначився першими голами за новий клуб.

Шахтар у третьому спарингу на зборі в Туреччині з рахунком 3:2 обіграв Црвєну Звезду.

Нерес на 18-й хвилині добив м’яч у сітку після влучення Майкона у перекладину зі штрафного, а на 72-й хвилині за рахунку 2:2 вразив ворота сербів прицільним дальнім ударом.

У Шахтарі ексфутболіст Аякс зазнав електричної стимуляції перевірки реакції м’язів — це тестування стало для футболіста збірної Бразилії шоком.

Раніше нападник Шахтаря Жуніор Мораєс забив гол п’ятою у товариському матчі проти Вольфсбергера (4:1).

Редактор: Іван Мартинов