Ювентус привітав з днем народження легенду українського футболу

26 квітня 2020, 21:13

Туринський Ювентус привітав легендарного українського футболіста та колишнього гравця свого клубу Олександра Заварова з 59-річчям.

Клуб опублікував привітання для Заварова у своєму акаунті в Twitter.

Ювентус прикріпив фото ексгравця у футболці клубу та написав: «Вітаємо з днем народження подвійного переможця Заварова!».

Заваров виступав за Ювентус з 1988 по 1990 рік, зігравши за клуб 60 матчів, у яких забив 7 голів. У складі туринського клубу він вигравав Кубок УЄФА та Кубок Італії.

До переходу в Ювентус Заваров виступав за київське Динамо, з яким добився найбільших успіхів у кар'єрі. У складі Динамо Заваров по два рази виграв чемпіонат, Кубок і Суперкубок СРСР, а також став переможцем Кубка володарів кубків.

Раніше головний тренер лондонського Тоттенхема Жозе Моуріньо, незважаючи на карантин, оригінально привітав з днем народження гравця своєї команди Деле Аллі.